کلینیک لیزر تهران رونیکا

ممکن است برای دستیابی به ظاهری صاف و بدون مو به اصلاح، اپیلاسیون، موچین یا الکترولیز روی بیاورید. خدمات اسپا برای حذف موهای زائد موقتی است و میتواند اذیت کننده یا دردناک باشد و هزینه ها در طول زمان افزایش میابد. لیزر موهای زائد از دیگر فناوری‌های موجود در این زمینه پیشی گرفته است و اکنون راحت‌ترین و با دوام ترین روش حذف موهای زائد در دسترس عموم است.

لیزر موهای زائد چه مزایایی دارد؟

از بین بردن موهای زائد با استفاده از لیزر دارای مزایای زیر است:

دقت زیاد: جدیدترین فناوری‌های لیزر موهای زائد، دقت بالایی را هنگام از بین بردن موها فراهم می‌کند. این لیزرها می توانند موهای ضخیم و زائد را انتخاب کنند در حالی که به پوست آسیبی نمیزند.
سرعت: پالس های لیزر فقط کسری از ثانیه طول می کشد و توده‌ای از موهای زائد را می‌توان به طور همزمان درمان کرد. درمان نواحی کوچکتر ممکن است چند دقیقه طول بکشد در حالی که نواحی بزرگتر مانند پاها ممکن است 45 دقیقه تا یک ساعت طول بکشد.
اثربخشی: حذف طولانی مدت موهای زائد در اکثر موارد در سه تا هفت جلسه قابل دستیابی است.

چه مناطقی را می توان با لیزر موهای زائد درمان کرد؟​


لیزر موهای زائد را می توان در هر ناحیه ای از بدن که موهای زائد دارد استفاده کرد. نواحی رایجی که با لیزر موهای زائد درمان می شوند عبارتند از:

بازوها
پاها
بازگشت
زانو
لب بالا
صورت
ناحیه بیکینی

کلینیک رونیکا

021-66128259 ★★★ 021-66594990

با ما ملاقات کنید!

اگر از روش های مرسوم مانند اصلاح (شیو کردن)، اپیلاسیون یا وکس کردن و موچین خسته شده اید، چرا لیزر موهای زائد بدن و لیزر موی صورت خود را در مرکز لیزر تهران واقع در کلینیک رونیکا تجربه نکنید؟ با ما در ارتباط باشید. ما فکر می‌کنیم کلینیکی را پیدا خواهید کرد که در آن راحت هستید و می‌توانید انتظار نتایج عالی را داشته باشید. اکنون برای مشاوره یا تنظیم وقت ملاقات برای انجام لیزر موهای زائد خود با ما تماس بگیرید.

آدرس مرکز لیزر تهران در کلینیک رونیکا: