لیزر موی صورت

لیزر موی صورت برای رفع موهای زائد

کلینیک رونیکا

کلینیک رونیکا

لیزر موهای زائد یک گزینه محبوب برای مردان و زنان برای خلاصی از شر موهای زائد به شمار میرود که هم موهای صورت و هم بدن را هدف قرار می‌دهد. اما مزایای لیزر موی صورت در مقایسه با سایر روش های رفع موهای زائد در صورت چیست؟ و چرا باید لیزر موهای زائد را برای موهای صورت انتخاب کنید؟ اینجا در کلینیک لیزر تهران در مرکز پوست و زیبایی رونیکا ما پزشکان برجسته این مجموعه طیف وسیعی از خدمات و درمان‌ها، از جمله انواع گزینه‌های پرکننده پوست، و همچنین لیزر موهای زائد را ارائه می‌دهیم. در نتیجه، در این مقاله همه چیزهایی که باید در مورد مزایای لیزر موهای زائد برای موهای صورت بدانید را تهیه کرده‌ایم.

مزایای لیزر موهای زائد برای موهای صورت چیست؟


استفاده از لیزر موهای زائد برای موهای صورت می‌تواند مزایای زیادی را به همراه داشته باشد، به خصوص در مقایسه با اپیلاسیون و سایر گزینه های رفع موهای زائد در خانه. مزایای لیزر موی صورت عبارتند از:

  • حذف دقیق و کامل موهای زائد
  • نتایج بلند مدت و طولانی مدت
  • سرعت و کارایی بالا
  • رویه راحت

لیزر موی صورت می‌تواند دقیقا موهای صورت را هدف قرار دهد


با انتخاب روش لیزر موی صورت، به جای اصلاح، اپیلاسیون، وکس مو یا سایر روش‌های حذف موهای زائد، می‌توانید فقط موهای صورت را که می‌خواهید حذف کنید، هدف قرار دهید و سایر قسمتهای پوست آسیب نبیند. دستیابی به این روش با روش های دیگر حذف موهای زائد تقریبا غیرممکن است، زیرا این روش ها به پوست آسیب می رسانند یا سلول های بالای پوست را از بین می‌برند که می‌تواند منجر به بثورات بد و سایر عوارض جانبی ناراحت کننده بر پوستتان شود. در نتیجه، برای موهای صورت، لیزر موهای زائد اغلب موثرترین روش درمانی است.

لیزر موی صورت با نتایجی دائمی


لیزر موهای زائد با استفاده از پالس شدید نور (IPL) عمل می‌کند. این منبع نور قوی فولیکول مو را در داخل پوست از بین می‌برد و رشد مو را با اختلال همراه می‌کند. این بدان معنی است که با جلسات مکرر، موهای صورت دیگر به هیچ وجه رشد نمی‌کنند و باعث حذف دائمی موهای ناخواسته صورت می‌شود. در نتیجه، می‌توانید در هزینه‌های خود نیز صرفه‌جویی کنید، زیرا تنها چند جلسه برای از بین بردن کامل موهای صورت نیاز است و نیازی به رزرو هر ماه برای واکس مو یا اپیلاسیون ندارید.

لیزر موی صورت یک فرآیند سریع است


برداشتن موهای زائد صورت از طریق IPL یا لیزر روشی سریع و موثر است. نور شدید می‌تواند تعداد زیادی از فولیکول های مو را در کمتر از کسری از ثانیه هدف قرار دهد و تنها در چند دقیقه کل منطقه را پوشش دهد. و پس از چندین بار درمان، موهای شما دیگر رشد نخواهند کرد. در نتیجه، می‌توانید در وسط روز، بدون نیاز به لغو برنامه‌های زیاد، یا یک روز مرخصی برای بهبودی، جلسات لیزر موهای زائد خود را بدون دردسر داشته باشید.

لیزر موهای زائد صورت راحت است


روش لیزر موهای زائد نسبت به سایر انواع از بین بردن موهای زائد از جمله اپیلاسیون و اصلاح و موم، درد بسیار کمتری دارد. سایر روشهای رفع موهای زائد، هم در طول فرآیند و هم بعد از آن می‌توانند ناراحت کننده باشند، زیرا مو از فولیکول‌های مو کنده می‌شود و سلول‌های پوست آسیب می‌بینند. در مقابل، لیزر موهای زائد حرکتش شبیه به یک ضربه سریع و داغ است، و از آنجایی که خیلی سریع حرکت می‌کند، اصلاً دردناک نیست.

پوستی شاداب و صاف‌تر با لیزر موی صورت


لیزر موهای زائد صورت، پوست شما را نرم‌تر و ابریشمی تر می‌کند. این روش همچنین در بهبود ظاهر پوست و در عین حال افزایش قدرت ماهیچه‌ای صورت شما به خوبی عمل می کند.

لیزر موی صورت روشی مقرون به صرفه


پس از شروع جلسات لیزر موهای زائد، دیگر نگران صرف هزینه برای محصولاتی مانند کرم های موبر، تیغ، درمان های گران قیمت، موم یا هر روش دیگری که قبلا برای از بین بردن موهای خود استفاده کرده‌اید، نخواهید بود. هزینه اولیه ممکن است بیشتر باشد، اما وقتی بی‌مویی را برای چندین ماه یا حتی سال‌ها در یک زمان مقایسه می‌کنید، می‌توانید مقدار قابل‌توجهی در هزینه خود صرفه‌جویی کنید در مقابل دیگر برای روش‌های معمولی که زمانی پول خود را صرف آن کرده‌اید، هزینه ای پرداخت نمی‌کنید. شما همچنین می توانید مقدار زیادی از زمان با ارزش خود را که برای اپیلاسیون یا اصلاح صرف می کردید، صرفه جویی کنید.

مراقبت های پس از لیزر موی صورت

بسیار مهم است که به مدت 6 هفته بعد و قبل از لیزر موی صورت، از نور خورشید دور بمانید. قرار گرفتن در معرض نور خورشید می‌تواند روند حذف مو را کم اثر کند و احتمال عوارض بعد از درمان را افزایش دهد. پس از 4 تا 6 جلسه لیزر موهای زائد، حدود 90 درصد افراد دچار ریزش موی نیمه دائمی شده اند. البته این نتایج از فردی به فرد دیگر متفاوت خواهد بود. اگر موهای شما دوباره رشد می کند، می توانید از درمان های تکمیلی استفاده کنید. در هر صورت، موهایی که دوباره رشد می‌کنند همیشه ظریف تر و کم رنگ تر هستند.

برای دریافت نوبت جهت مشاوره و درمان با ما در تماس باشید.

Telegram
WhatsApp
Twitter
Print